Elisium – wysokiej jakości kosmetyki i akcesoria do paznokci

2021-04-12

Elisium to marka która zyskała już uznanie w Polsce i zagranicą. Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji paznokci powstają w Polsce przy wsparciu praktykujących mistrzów paznokci. Eksperci pomagają firmie być na bieżąco z nowymi technikami i poszerzać jej możliwości. Pierwszorzędne składniki, ich kompatybilność, bezpieczeństwo konsumentów to priorytet producenta.

Naturalne i bezpieczne składniki w kosmetykach Elisium

Produkty nie zawierają niebezpiecznych chemikaliów, a do wzmocnienia naturalnych paznokci stosuje się tu materiały odbudowujące. Kompozycje spełniają współczesne wymagania, testy na zgodność z międzynarodowymi standardami. Produkty Elisium do paznokci nie zawierają drażniących zapachów, pozwalają uzyskać piękne, gładkie paznokcie w znacznie krótszym czasie niż inne kosmetyki. Podkład przywraca równowagę pH, znacznie zwiększa odporność manicure na odpryski. Płyny stosuje się do odtłuszczania, usuwania lepkiej warstwy dyspersyjnej. Większość kosmetyków zawiera drogocenne olejki jojoba i ze słodkich migdałów.

Produkty firmy są przemyślane w najdrobniejszych szczegółach zarówno pod względem receptury, jak i opakowania. Projekt jest przesiąknięty duchem glamour - łączy w sobie romantyzm, klasykę i awangardę.

Elisium do paznokci - Flexy Gel

Flexy Gel to bestseller marki z setkami pozytywnych recenzji z całego świata. Produkt jest opatentowany i ma wiele zalet w stosunku do konkurencji. Dobrze zachowuje swój kształt aż do zestalenia, a także jest twardszy i trwalszy niż tradycyjny żel. Ten żel to kolejny krok w drodze do uzyskania perfekcyjnego manicure. Innowacyjna formuła i unikalny format tuby gwarantują wygodne i ekonomiczne użytkowanie. Delikatny różowy produkt przeznaczony jest do dalszej stylizacji paznokci przy użyciu lakierów hybrydowych i klasycznych żelowych. Żel pozwala budować, wzmacniać i modelować płytki paznokcia. Doskonale nadaje się do budowania, wzmacniania i stylizacji paznokci. Ma przyjemny różowy kolor oraz gęstą konsystencję, która nie rozprowadza się na paznokciach. Chroni paznokcie przed urazami i uszkodzeniami, a dodatkowo łączy w sobie właściwości akrylu i żelu.

Żel do paznokci UV/LED

Z kolei ten produkt został stworzony do modelowania i korygowania płytki paznokcia. Najwyższej jakości żel pomoże stworzyć piękny, schludny i długotrwały manicure. Ten kosmetyk pomaga skorygować długość i grubość płytki paznokcia, a także przedłuża trwałość żelowych lakierów do paznokci, chroniąc płytkę paznokcia przed zewnętrznymi wpływami mechanicznymi. Jest idealny do budowania i korygowania paznokci o dowolnym kształcie. W sprzedaży wielką popularnością cieszy się też lakier hybrydowy, który zapewnia czysty kolor lakieru bazowego, a także umożliwia równomierne rozłożenie powłok, ponieważ dobrze przylega do lakierów żelowych. Twoje paznokcie nabiorą pięknego kształtu i będą pięknie błyszczeć. Dodatkowo żel doskonale wygładza powierzchnię paznokcia, skutkując dokładniejszym i dopracowanym manicure. Lakier nawierzchniowy dodaje również trwałości manicure. Jest produktem niezastąpionym dla profesjonalnych manikiurzystów.